O nas

Ikona - O nas

Dobry Pracodawca

Jeżeli mielibyśmy jednym słowem określić cel działania Servier, powiedzielibyśmy CZŁOWIEK.

Nasz świat to ciągłe myślenie o ludziach i ich potrzebach. Codzienne działania przekładamy na:

  • Odkrywanie innowacyjnych leków pozwalających spełnić oczekiwania lekarzy i pacjentów
  • Aktywny udział w rozwoju wiedzy medycznej poprzez badania naukowe prowadzone przez Servier
  • Długofalowy rozwój kompetencji zawodowych poprzez indywidualne wsparcie pracowników

Łączy nas pasja i wspólne WARTOŚCI:

TROSKA - Z myślą o przyszłości troszczymy się o ludzi i środowisko. Dbamy o zdrowie i samorealizację każdego z nas. Wspólna troska to nasze motto.

DĄŻENIE DO INNOWACJI - Podejmujemy wyzwanie, aby zaoferować innowacyjne rozwiązania terapeutyczne wnoszące nową wartość. Inspirowani chęcią tworzenia nowych rozwiązań, jesteśmy odważni, podejmujemy działania, uczymy się i wspólnie osiągamy nasze cele.

ROZWÓJ POPRZEZ WSPÓLNE DZIAŁANIE - Każda możliwość wspólnego działania przekłada się na wspólną korzyść. Kimkolwiek jesteśmy, gdziekolwiek jesteśmy, rozwijamy się poprzez wspólną pracę i wymianę doświadczeń.

DĄŻENIE DO SUKCESU - Ciągły rozwój firmy ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od wyzwań, które podejmujemy wywiązujemy się z naszych zobowiązań.

Zaangażowanie

Od ponad 50 lat z zaangażowaniem i odpowiedzialnością tworzymy leki najwyższej jakości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i lekarzy. Wiemy, że możemy poprawić jakość życia ludzi na całym świecie, dlatego stawiamy na rozwój nowoczesnych leków innowacyjnych. Każdego roku inwestujemy 25% naszego obrotu w badania naukowe nad nowymi lekami.

Wybierając Servier wybierasz zaufanie  i doświadczenie. Stajesz się częścią drugiej co do wielkości francuskiej firmy farmaceutycznej na świecie, działającej w 149 krajach na 5 kontynentach i zatrudniającej blisko 21 000 osób, w tym ponad 3000 w naszych ośrodkach naukowo-badawczych.

Doświadczenie

W Polsce, obecni od 1992 roku, tworzymy stabilne i przyjazne środowisko pracy. Wspieramy naszych pracowników zarówno zawodowo, stawiając na długofalowy rozwój kompetencji oraz system awansów wewnętrznych, jak i prywatnie, oferując między innymi elastyczny czas pracy, opiekę medyczną, dofinansowanie do studiów podyplomowych i do zajęć sportowych.

Za niezmiennie wysoki standard pracy i politykę prorozwojową i prorodzinną, zostaliśmy uhonorowani tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2015.

Pracodawca roku

Otrzymanie tytułu to również zobowiązanie dla nas do dalszej, konsekwentnej pracy opartej na zaufaniu, rzetelności i otwartości. 17 marca 2016 r. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród Solidny Pracodawca Roku.

"Ten zaszczytny tytuł, który został przyznany naszej firmie jest dużym wyróżnieniem, ale trzeba też powiedzieć, że pracujemy na niego konsekwentnie od początku istnienia firmy, czyli od ponad 27 lat na polskim rynku" – zaznaczyła Renata Sordyl-Godyń Dyrektor Ds. Personalnych.

Zapraszamy do lektury całego wywiadu.

Servier Polska korzysta z plików cookie. Zablokuj cookies lub po prostu kontynuuj.