Rekrutacja

Ikona Rekrutacja

Naszym kapitałem są ludzie, profesjonaliści z pasją podchodzący do swojej pracy. Wierzymy w pracę zespołową i wzajemną inspirację, dlatego bardzo poważnie traktujemy rekrutację nowych Pracowników.

Każdemu Kandydatowi poświęcamy czas indywidulanie, aby mógł jak najlepiej zaprezentować się na każdym etapie rekrutacji.

W proces rekrutacji zaangażowani są Menedżerowie z Działu Personalnego oraz przyszli Menedżerowie z docelowego działu pracy Kandydata. Rekrutacja do Servier jest procesem kilkuetapowym.

Pierwszy krok to przesłanie dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na ogłoszenie. Po wstępnej analizie nadesłanych dokumentów, odpowiadamy na aplikacje spełniające nasze oczekiwania i zapraszamy wybranych Kandydatów na spotkanie ze Specjalistą ds. Rekrutacji.

Jeżeli Kandydat pozytywnie przejdzie rozmowę z ze Specjalista ds. Rekrutacji, zostaje zaproszony do kolejnego etapu, tj. spotkania z Menedżerem Działu do którego Kandydat aplikuje.

Ostatnim etapem jest rozmowa z potencjalnym bezpośrednim Przełożonym. Niezależnie od wyniku rozmów, Kandydat zawsze otrzymuje od nas informację zwrotną.

Ponieważ zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu do zespołu Servier, sprawdzamy również referencje naszych Kandydatów do pracy.

Jeżeli bliskie są Ci wartości Servier i chcesz pracować w renomowanej, międzynarodowej firmie farmaceutycznej, śledź nasze ogłoszenia i prześlij nam swoją aplikację.

Posłuchajcie co mówią o pracy nasi pracownicy

Servier Polska korzysta z plików cookie. Zablokuj cookies lub po prostu kontynuuj.